• Ślubowanie klas pierwszych - 24 września 2021

• W miniony piątek odbyła się w CLIX Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego uroczystość Ślubowania klas pierwszych. 160 uczniów przyjętych do 5 oddziałów w roku szkolnym 2021/22 powtórzyło słowa roty, z której wynikało, że młodzież będzie zawsze dbała o dobre imię szkoły, sznowała oraz respektowała normy społeczne i wartości, a także dążyła do wszechstronnego rozwoju. Wstępujących w mury liceum pierwszaoklasistów serdecznie powitała uczennica klasy trzeciej, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Aleksandra Byssyngier. Następnie pani dyrektor Iwona Rydlewska pogratulowała młodzieży przyjęcia w poczet społeczności szkolnej. Życzyła nowym uczniom powodzenia oraz wielu sukcesów w obecnym i kolejnych latach nauki w CLIX Liceum Ogólnokształcącym. W uroczystości wzięli również udział wychowawcy klas, a wydarzenie poprowadził pan Jacek Rudziński.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy samych dobrych dni w naszym liceum!

• HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI

07.09.21 (wtorek) kl. I godz. 18.00

08.09.21 (środa) kl. II A, B, C, D E godz. 18.00
            oraz kl. II F i III AP, BP, CP, DP godz. 19.00

09.09.21 (czwartek) kl. III EP, FP, GP oraz III A, B godz. 18.00
            09.09.21 czwartek kl. III C, D, E, F, G godz. 19.00

ZEBRANIA ODBYWAJĄ SIĘ STACJONARNIE W BUDYNKU SZKOŁY.
            ZAPRASZAMY!!!

• Zajęcia integracyjne i wychowawcze

• Uprzejmie informujemy, że 2 i 3 września 2021 uczniowie wszystkich klas mają zajęcia integracyjne i wychowawcze.
            Młodzież podzielona jest na dwie grupy:
            I - klasy pierwsze i drugie godz. 8.00-11.30,
            II - klasy trzecie po SP i GIM godz. 9.50-13.40.