• Uczeń klasy 3b zdobył tytuł finalisty XXXIV Olimpiady Filozoficznej!

• Z wielką dumą informujemy, że uczeń klasy maturalnej - Maciej, zdobył w tym roku szkolnym tytuł finalisty XXXIV Olimpiady Filozoficznej. Udział w olimpiadzie zakończony uzyskaniem tytułu finalisty etapu centralnego zapewnił Maćkowi 100% wynik na maturze rozszerzonej z filozofii oraz indeks na wymarzony kierunek studiów.

Serdecznie gratulujemy! A młodsze kololeżanki i kolegów zachęcamy do podążania drogą realizowania swoich pasji, bo jak widać wiedza jest cenna :)

Polskie Towarzystwo Filozoficzne

• Uczniowie ostatniego rocznika trzyletniego liceum ukończyli szkołę!

• Gratulujemy naszym 214 Absolwentom!

29 kwietnia 2022 o godzinie 10:00 odbyły się uroczyste spotkania uczniów kończących szkołę z wychowawcami klas oraz dyrektorem. Ostatni rocznik trzyletniego liceum zakończył naukę przeplataną trudami pandemii. Aż 214 absolwentów z 7 oddziałów przystąpi za chwilę do egzaminu dojrzałości. Wszystkim serdecznie gratulujemy ukończenia liceum, życzymy powodzenia na maturze i wielu sukcesów, mądrych wyborów oraz pomyślności w dorosłym życiu! Bardzo dziękujemy wychowawcom tego rocznika, którzy z oddaniem wspierali swoich podopiecznych przez cały okres nauki w liceum - p. M. Popławskiemu (3a), p. A. Sas (3b), p. B. Kwiatkowskiej (3c), p. D. Locman-Dudzie (3d) oraz p. P. Jaroszowi, p. E. Krysztofiak (3e), p. J. Blocher (3f), p. D. Michasik-Stępniak (3g). Jeszcze raz serdecznie wszystkim gratulujemy!